Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ή ΤΩΡΑ Ή ΠΟΤΕ

Recommended Posts

Οι Ντάλας Μάβερικς,λοιπόν,αφήνουν ελεύθερο τον Τάιλερ Ντόρσεϊ.Αν δεν ενδιαφερθεί να τον αποκτήσει κάποια ομάδα του Nba εντός 48 ωρών τότε ο παίχτης θα είναι free agent.Σε αυτή τη περίπτωση πολλές ομάδες της Ευρωλίγκα θα σφαχτούν στη ποδιά του.Προσωπική μου άποψη είναι να διώξουμε Κάνααν που δεν έδειξε τίποτα αυτούς τους μήνες και να του δώσουμε γη και ύδωρ για να επιστρέψει.Αν πάει στη Φενέρ ή σε οποιαδήποτε άλλη ομάδα θα πρόκειται για τεράστιο λάθος και έγκλημα.Με την απόκτησή του ανοίγεις μια θέση ξένου,έχεις ταυτόχρονα στο ρόστερ σου έναν shooting guard με πολλές αρετές και κυρίως με έφεση στο σκοράρισμα και στο iso παιχνίδι,αλλά και έναν παίχτη που ξέρεις τί μπορεί να σου δώσει.Αν δε γίνει τώρα η κίνηση δε θα γίνει ποτέ.Για αυτό,εύχομαι οι Αγγελόπουλοι να του στείλουν μια λευκή επιταγή να τη συμπληρώσει μόνος του.Με πιθανή επιστροφή Ντόρσει η ομάδα θα ανέβει 2 επίπεδα πάνω.

Ποιές είναι οι δικές σας απόψεις;Θα τον θέλατε πίσω στην ομάδα;

20221226_203548.jpg

• Μου αρέσει 1
  • Το λάτρεψα! 1

Μακάρι να γυρίσει αυτός ο παίχτης. Η ομάδα αλλάζει επίπεδο με αυτόν.

• Μου αρέσει 2

• Admins

Τεράστια αναβάθμιση στην περιφέρεια για λόγους που έχουμε αναλύσει πολλές φορές. Θα περιόριζε την παρουσία του Κανααν που έκανε ένα μόλις πραγματικά καλό παιχνίδι ύστερα από 3 μήνες. Ο Ντορσει είναι η φωτιά που χρειαζόμαστε στην επίθεση, αυτό το απρόβλεπτο. 

• Μου αρέσει 2

Εννοείται πως ΝΑΙ και φύγαμε για F4! 🤞🏻🤞🏻🤞🏻🤞🏻🤞🏻🤞🏻🤞🏻

• Μου αρέσει 1

On 1/1/2023 at 12:20 ΠΜ, ΠΑΝΟΣ έγραψε:

Μακάρι να γυρίσει αυτός ο παίχτης. Η ομάδα αλλάζει επίπεδο με αυτόν.

50-50  ανάμεσα σε Ολυμπιακό και \Φενέρ

• Create New...

Την προσοχή σου για λίγα δευτερόλεπτα!

Καλώς ήρθες στο Redball.gr - Διάβασε περισσότερα: Κανόνες + Πολιτική Απορρήτου + Όροι Χρήσης Το Forum μας ενεργοποιεί cookies στην συσκευή σου ώστε να μπορεί να λειτουργήσει καλύτερα. Έχεις τη δυνατότητα αν το επιθυμείς να τσεκάρεις τις επιλογές των cookies, αλλιώς θα υποθέσουμε πως είσαι σύμφωνος να συνεχίσουμε.