Μετάβαση στο περιεχόμενο

[Πρωτάθλημα ΕΣΑΚΕ 2022-23] @ Πάοκ - Θα νικήσουμε;

[Πρωτάθλημα ΕΣΑΚΕ 2022-23] Ψηφοφορίες  

9 μέλη ψήφισαν

1. 1. [Πρωτάθλημα ΕΣΑΚΕ 2022-23] @ Πάοκ - Θα νικήσουμε;

• Ναι
    • Όχι για γούρι
    • Όχι
      0

This poll is closed to new votes

Recommended Posts

• Πρόεδρος

Επιστροφή στα πάτρια εδάφη, και αναμέτρηση την Πέμπτη, στην έδρα του ΠΑΟΚ. Θα κάνουμε το 2-0; Ποιος θα είναι MVP;

@Μέλη @Admins

• Μου αρέσει 1

• Πρόεδρος

Δεν μπορώ να καταλάβω με τι ψυχολογία θα μπούμε στο γήπεδο, σίγουρα δεν θα μου κάνει εντύπωση αν τελικά ... χάσοουμε. Μακάρι να εμφανιστούν επαγγελματίες και να κάνουμε μια ακόμα νίκη. Θα πω Πίτερς με 19 πόντους

Ψήφισα όχι γιατί και στο final 4 η σιγουριά με έφαγε και ζήσαμε νέο Τελαβιβ .. 

Τώρα σκόρερ.. τι να πω ..

Πραγματικά δεν ξέρω με τι ψυχολογία και διάθεση θα κάτσω να δω αυτό το παιχνίδι. Δεν ξέρω με τι διάθεση λοιπόν θα μπει η ομάδα. Λόγω έλλειψης Κανααν αναμένεται αρκετός χρόνος για τον Σάκ στο 2 και έτσι θα ποντάρω πάνω του. 19 πόντοι.

Πολύ περίεργο παιχνίδι ψυχολογικά για την όμαδα. Θεωρώ οτι η διαφορά είναι μεγάλη και δύσκολα ή εύκολα θα το πάρουμε το παιχνίδι.

Πίτερς 16 Πόντους

Σήμερα θα γίνει συντήρηση και θα πάρουν πολλές προσπάθειες από κοντά στο καλάθι. Κλασικά Σασα για mvp με 22 πόντους. Και την Κυριακή γεμίζουμε το σεφ.

Νομίζω θα τα πάμε πολύ καλά...πιστεύω Λαρεντζάκης κ Λούντζης θα βγουν μπροστά 

• Create New...

Την προσοχή σου για λίγα δευτερόλεπτα!

Καλώς ήρθες στο Redball.gr - Διάβασε περισσότερα: Κανόνες + Πολιτική Απορρήτου + Όροι Χρήσης Το Forum μας ενεργοποιεί cookies στην συσκευή σου ώστε να μπορεί να λειτουργήσει καλύτερα. Έχεις τη δυνατότητα αν το επιθυμείς να τσεκάρεις τις επιλογές των cookies, αλλιώς θα υποθέσουμε πως είσαι σύμφωνος να συνεχίσουμε.