Μετάβαση στο περιεχόμενο

[Euroleague RS20 | 2023-2024] @ Barcelona - Θα κερδίσουμε; Ποιος θα βγει MVP;

lancelot

Σεζόν 2023-2024 | Ψηφοφορίες  

22 μέλη ψήφισαν

1. 1. [Euroleague RS20 | 2023-2024] @ Barcelona - Θα κερδίσουμε; Ποιος θα βγει MVP;

• Ναι
    • Όχι για το γούρι
    • Όχι

Recommended Posts

• Πρόεδρος

vs-barca_big-10-1-24.png

@Μέλη

@Βετεράνοι

@Admins

Δυστυχώς δεν υπάρχει πολύς χρόνος για να φτιάξω βίντεο, ίσως το Σαββατοκύριακο αν μου έρθει όρεξη, επειδή είναι και γαμώ τα στάδια το Palau θέλω να το σχεδιάσω στο Photoshop αλλά συνήθως όλο αυτό παίρνει 2-3 ώρες να γίνει :D 

Περιμένουμε τις ψήφους σας, θα ήταν ιδανικά για μένα να παίζαμε πρώτα με Μπασκόνια και μετά με Μπάρτσελονα, αλλά πάμε γερά για ότι καλύτερο. Με μια νίκη θα είμαστε πολύ καλά, αν νικήσουμε και στα 2 της Ισπανίας, ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΒΑΛΑ στο άλογο ξανά!

Τροποποιήθηκε > από lancelot
προστέθηκε η ώρα κλειδώματος
  • Μου αρέσει 2

• Απαντήσεις 28
  • Ξεκίνησε
  • Τελευταία απάντηση

Κορυφαίοι αρθογράφοι σε αυτή την ανάρτηση

Θέλω να πιστεύω Πίτερς με 18 πόντους και 6 ριμπάουντ.

Welcome back Schack αγορίνα μου! Με είχες κατατρομάξει. Αντε να πέρνουμε ρυθμό σιγά σιγά με τους Καταλανούς. Πήτερς 17+

Μετα την φοβερη μου επιτυχια για την επιλογη του Γκος στο ματς με μονακο, επανερχομαι σε εργοστασιακες ρυθμισεις  με πιτερς 21

• Χαχαχαχα 1

Πιστευω οτι ειναι μια ηττα μεσα στο προγραμμα , αρκει να κερδισουμε την Μπασκονια

Θα το παλεψουμε αλλα πιστευω θα χασουμε, μακαρι να βγω λαθος

Φαλ με 10 ποντους 2 κοψιματα και 4 ασιστ

Μια νίκη στην Ισπανία πρέπει να την κάνουμε για ψυχολογικούς λόγους, θα μας τονώσει την αυτοπεποίθηση και θα πιστέψουμε περισσότερο στις δυνατότητές μας. Φυσικά θα είναι πολύ δύσκολο, θα πρέπει να ελέγξουμε το ρυθμό σε όλα τα δεκάλεπτα, η πρόσφατη ιστορία έχει δείξει ότι αρκεί ένα κακό δεκάλεπτο για να μας βάλει σε μπελάδες. 

Έκανε πέρσι μεγάλη εμφάνιση θα ψηφίσω de javu Λαρεντζάκης 23 πόντους

• Πρόεδρος
52 λεπτά πριν, ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ έγραψε:

ΚΑΝΑΑΝ 19Π

Που χάθηκες εσύ σύντεκνε, μπες στο chat, διάβασε περισσότερα εδώ:  

@lefterisalex φτιάξε το avatar σου στο chat, @alexargy @frank @Severin και εσείς ελάτε chat :)

Επισκέπτης (μη εγγεγραμένος)
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Create New...

Την προσοχή σου για λίγα δευτερόλεπτα!

Καλώς ήρθες στο Redball.gr - Διάβασε περισσότερα: Κανόνες + Πολιτική Απορρήτου + Όροι Χρήσης Το Forum μας ενεργοποιεί cookies στην συσκευή σου ώστε να μπορεί να λειτουργήσει καλύτερα. Έχεις τη δυνατότητα αν το επιθυμείς να τσεκάρεις τις επιλογές των cookies, αλλιώς θα υποθέσουμε πως είσαι σύμφωνος να συνεχίσουμε.