Μετάβαση στο περιεχόμενο

[Euroleague RS23 | 2023-2024] @ Real Madrid - Θα κερδίσουμε; Ποιος θα βγει MVP;

Nick

Σεζόν 2023-2024 | Ψηφοφορίες  

14 μέλη ψήφισαν

1. 1. [Euroleague RS23 | 2023-2024] @ Real Madrid - Θα κερδίσουμε; Ποιος θα βγει MVP;

• Ναι
    • Όχι για το γούρι
    • Όχι

This poll is closed to new votes

Recommended Posts

• Admins

image.png

Η πρώτη στη βαθμολογία Ρεάλ υποδέχεται το Θρύλο την  Πέμπτη για την 23η αγωνιστική της Ευρωλίγκας σ έναν αγώνα με σοβαρές απουσίες - Φαλ, Μιλουτινοφ,Ταβάρες, ,Γιούλ. Οι Μαδριλένοι κάνουν εκπληκτική σεζόν κι έχουν απόσταση ασφαλείας από όλους τους διώκτες τους όμως ο Ολυμπιακός έχει ανάγκη να ανασυνταχτεί αγωνιστικά και να ανέβει στη βαθμολογία. 

@Βετεράνοι @Μέλη

• Μου αρέσει 3

• Απαντήσεις 15
  • Ξεκίνησε
  • Τελευταία απάντηση

Κορυφαίοι αρθογράφοι σε αυτή την ανάρτηση

Δημοφιλείς μέρες

• Πρόεδρος

Μιλού με 17...εεε όχι λάθος, Φαλ με 9 ασιστ, εεε όχι λάθος...χμ, Σάσα με...όχι όχι δικό μου λάθος γαμώ τον μπράουν και τα dnp του....Κάναν με 17 πόντους θα πω

Τι γκαντεμιά κι αυτή,                           θα πω Σίκμα 16 π. γιατί όποιον κι αν έχουμε πει κάτι έχει πάθει. Τουλάχιστον αν είναι να 《καεί》 αυτός με την μικρότερη προσφορά..

Το τελευταίο 6λεπτο με το Ζελά χθές πρέπει να γραφτεί στην ιστορία σαν ένα επικό ποίημα: ο τούρκος μίλησε για "χαοτικό μπάσκετ" (sic) με την ομάδα του να  έχει χάσει τ' αυγά και τα καλάθια. Γειά σου βρε coach λεβεντιά, θα σε μάθει απ την καλή κι αυτός.  Πετρούσεβ και τα μυαλά στα κάγγελα 14+

Όπως έχω πει ψηφίζω μόνο νικη έστω και αν κατέβω με το εφηβικό...

Πετρουσεφ 20 πόντοι 10 ριμπάουντ 

1 ώρα πριν, Nikos Lepipas έγραψε:

Όπως έχω πει ψηφίζω μόνο νικη έστω και αν κατέβω με το εφηβικό...

Ετσυ σε θέλουμε. Κι εγώ δηλώνω Ολυμπιακός ακόμα και στο ...σκάκι  :blubb-icon:

15 πόντους και 7 ριμπάουντ ο Πετρουσεφ

Πραγματικά πίστευα ότι αυτό το ματς λόγω απουσίας Ταβαρες μπορούσαμε να το κερδίσουμε γιατί το παιχνίδι τους εξαρτάται σε τεράστιο βαθμό από αυτόν. Ε τώρα με τα νέα δεδομένα θα είναι δύσκολο απέναντι σε κάθε αντίπαλο στην Ευρώπη πόσω μάλλον στη Μαδρίτη. Προβλέπω καλό ματς από τον Κανααν με 22 πόντους.

Πετρουσεφ 15 ποντους και 8 ριμπαουντ 

Η βδομάδα ξεκίνησε ζορίκα και δυσάρεστα νεα με Μιλου.Δυσκόλο μάτς με απαιτήσεις όσο αντέξει ο Φίλιππος θα είμαστε μέσα στο μάτς θεώρω.

Θα πάω με Αλέκο 25π 

Οι ομάδες οι σωστές βγάζουν αντίδραση και φουλάρουν την κατάλληλη στιγμή. Θέλω να πιστεύω πως θα βγάλουμε αντίδραση. Σήμερα θα δούμε Sikma με νούμερα mvp…

• Create New...