Μετάβαση στο περιεχόμενο

[Euroleague RS26 | 2023-2024] @ Valencia Basket - Θα νικήσουμε; Ποιός θα βγεί MVP;

Nick

Σεζόν 2023-2024 | Ψηφοφορίες  

21 μέλη ψήφισαν

1. 1. [Euroleague RS26 | 2023-2024] @ Valencia Basket - Θα νικήσουμε; Ποιός θα βγεί MVP;

• Ναί
    • Όχι για το γούρι
    • Όχι

This poll is closed to new votes

Recommended Posts

• Admins

oly@valencia.png.599b57a4fe6552f2c3c6b0d

Επόμενη στάση στην περιπετειώδη μας πορεία φέτος η αναμέτρηση στη Fonteta απέναντι στη Βαλένθια. Η κλεψύδρα αδειάζει όσο προσπαθούμε να πλασαριστούμε σε μία θέση που αδικεί λιγότερο τις δυνατότητές μας.

@Admins @Μέλη @Βετεράνοι

• Μου αρέσει 3

φιλλιπας πετρουσουφακης απο Χανια.. 18 ποντους 10 ριμπαουντ

• Μου αρέσει 1

Κάαναν. Μετά την κουλούρα νομίζω θα ανεβάσει στροφές ξανά. 18 πόντοι και 2 ασίστ.

Με την άμυνα του δευτέρου ημιχρόνου, μπορούμε να περάσουμε νικηφόρα και από εκεί με τον Κάαν πιστεύω να επιστρέφει δριμύτερος.

Η επιστροφή του Κάαν πρώτος σκόρερ με 25 πόντους με 5 τρίποντα!!!

Στο προηγούμενο είπα Καναν και έμεινε στο 0. Οπότε τώρα θα πω Sikma man of the match όπου δε περιμένουμε και πολλά… 

Λαρεντζάκης 10 πόντους 

• Admins

Walkup Maestro 13π. 6 ασ. 4 ρεμπς. 2 κλ. 5 deflections συνολικά

• Το λάτρεψα! 1

:gangs-icon: nico7

θα διαλέξω  τον αγαπημένο μου, Θωμά. Είχε πέσει σε μεγάλο "πηγάδι", δείχνει να το ξεπερνάει!
Double Double πόντοι/ασσίστ

*ναι υπερβάλλω, so what?

• Το λάτρεψα! 1

Πολύ δύσκολο παιχνίδι που λυγίζει και ο κάθε πικραμένος μπέσα στη συγκεκριμένη έδρα. Αφήστε που θα πάω πάλι, οπότε μάλλον θα χάσουμε 😂 

Για το γούρι θα ρίξω πρόβλεψη Αλέκος Πίτερς με 17π 

Πάρα πολύ σημαντικό παιχνίδι επί ενός αντιπάλου για μια καλή θέση και από τον οποίο αν χάσουμε θα έχει και την ισοβαθμία. Σε περίπτωση νίκης θα έχουμε σημαντικές ελπίδες ακόμα και για 4αδα. Πολύ σημαντικό να παίξουμε μεγάλη άμυνα. Τελευταία ευκαιρία να νικήσουμε Ισπανούς...

• Create New...

Την προσοχή σου για λίγα δευτερόλεπτα!

Καλώς ήρθες στο Redball.gr - Διάβασε περισσότερα: Κανόνες + Πολιτική Απορρήτου + Όροι Χρήσης Το Forum μας ενεργοποιεί cookies στην συσκευή σου ώστε να μπορεί να λειτουργήσει καλύτερα. Έχεις τη δυνατότητα αν το επιθυμείς να τσεκάρεις τις επιλογές των cookies, αλλιώς θα υποθέσουμε πως είσαι σύμφωνος να συνεχίσουμε.