Μετάβαση στο περιεχόμενο

[Euroleague RS29 I 2023-2024] vs Panathinaikos - Θα νικήσουμε; Ποιός θα βγεί MVP;

Nick

Σεζόν 2023-2024 | Ψηφοφορίες  

18 μέλη ψήφισαν

1. 1. [Euroleague RS29 I 2023-2024] vs Panathinaikos - Θα νικήσουμε; Ποιός θα βγεί MVP;

• Ναί
    • Όχι για το γούρι
    • Όχι
      0

This poll is closed to new votes

Recommended Posts

• Admins

Τελευταία μέτρα της regular season με κάθε νίκη να είναι η σημαντικότερη μέχρι την επόμενη όμως για το Θρύλο η επόμενη αγωνιστική είναι η μητέρα των μαχών. Μετά από έξι νίκες μας στα τελευταία εφτά παιχνίδια, την ταμπέλα του εμποδίου στην κούρσα μας για το πλεονέκτημα έδρας φοράει ο Παναθηναϊκός. Βάσει προγράμματος και ισοβαθμιών, με δική μας νίκη οι πιθανότητες να δούμε σειρά Play-Off απέναντι στον αιώνιο αντίπαλο αυξάνονται δραματικά. 

_VS  Big - Backup.jpg

• Μου αρέσει 3

• Admins

Για πάμε προβλέψεις για έκβαση αγώνα και MVP :gangs-icon:

@Μέλη @Ψάρακας @ΨάρακαΣ @Βετεράνοι @Admins

• Μου αρέσει 1

Φαλ 10 πόντους και 7 ριμπάουντ 

• Μου αρέσει 1

• Admins

Θα τους γαμησει ο Λουντζης. 12 ποντοι με 4/6 τριποντα

• Χαχαχαχα 3

• Admins

@ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣσοφά καίει αυτόν που έχει τις λιγότερες πιθανότητες να διακριθεί 😂

Με βαζελο ε? Ποιος ο άλλος ο μπαμπάς τους Σακιλ Μακισοπουλος απο Δραπετσώνα 20 πόντους

• Το λάτρεψα! 1

Η Μάχη των Μαχών. Στο κύπελλο αυτοί είχαν ανέτοιμο τον Σλούκα, τώρα εμείς πάμε χωρίς το Θωμά ο οποίος. συν τις άλλοις είχε απενεργοποιήσει και τον Naan. Λογικά πρέπει να τους χτυπήσουμε εκεί που πονάνε: στους ψηλούς. Κληρώνω ντουέτο Μωυσή - Horselover υπό την υψηλή εποπτεία του Κροκόδειλου  ο οποίος κάτι πρέπει να κάνει επιτέλους με τις βολές: τον έχουν πάρει χαμπάρι όλοι και θα τρώει το ξύλο της αρκούδας. Επαφίεμαι στην ταχύτητα ανάγνωσης και, κυρίως, αντίδρασης του Γάτου και του επιτελείου του κι από το ντουέτο παραπάνω περιμένω 17+ πόντους.

• Με μπερδεύεις 1

Κάαναν θα πάρει φωτιά νε 18 πόντους και 2 ασίστ.

• Μου αρέσει 1

Νίκη με τον Σακίλ να κάνει πάρτυ απέναντι στον βαζελο με 20 πόντους!!!

• Μου αρέσει 1

Μωυσης 12 πόντους και 3 κοψίματα

• Μου αρέσει 1

Δύσκολο παιχνίδι, για άλλη μια φορά άτυχοι καθώς έχουν τραυματιστεί οι γκάρντ σε αυτό το χρονικό σημείο. Δεν είναι μόνο το αν θα παίξουν, είναι κυρίως σε τι κατάσταση και ρυθμό είναι. Ο Θωμάς ήταν σε μεγάλη φόρμα και σίγουρα ο Μαλακαταμάν θα τον πιέσει με τον Γκράντ και το Καλαιτζάκη δεδομένου και του τραυματισμού. Θεωρώ ότι το συγκεκριμένο παιχνίδι θα πρέπει να το κερδίσουν οι ψηλοί μας. Παπ και Πετρούσεφ είναι σε καλή φόρμα, πρέπει να επενδύσουμε σε αυτούς. Θα ποντάρω MVP στον Πετρούσεφ γιατί θεωρώ ότι δεν μπορούν να τον σταματήσουν. Στα γκάρντ ενθαρυντικές οι 8 ασίστ του NML, θα έχει πολύ δουλειά με τον Γκράντ ο οποίος μας έχει κάνει ζημιά.

• Create New...