Μετάβαση στο περιεχόμενο

[Euroleague RS34 I 2023-2024] vs Fenerbahce - Θα νικήσουμε; Ποιός θα βγεί MVP;

Nick

Σεζόν 2023-2024 | Ψηφοφορίες  

20 μέλη ψήφισαν

1. 1. [Euroleague RS34 I 2023-2024] vs Fenerbahce - Θα νικήσουμε; Ποιός θα βγεί MVP;

• Ναι
    • Όχι για το γούρι
    • Όχι
      0

This poll is closed to new votes

Recommended Posts

• Admins

OlyvFenerBig.png.11b743546e6f21e117fbd16

Τελευταία αγωνιστική της κανονικής διάρκειας της Ευρωλίγκας για φέτος με το Θρύλο να υποδέχεται τη Φενέρμπαχτσε στο κατάμεστο ΣΕΦ. Το αποτέλεσμα είναι καθοριστικό για την τελική κατάταξη καθώς η τουρκική ομάδα ισοβαθμεί μαζί μας και η διαφορά στον μεταξύ μας αγώνα είναι μόλις δύο πόντοι υπέρ των Τούρκων.

• Μου αρέσει 2

• Απαντήσεις 24
  • Ξεκίνησε
  • Τελευταία απάντηση

Κορυφαίοι αρθογράφοι σε αυτή την ανάρτηση

• Admins

Ωραίος Αντώνη, για πάμε. Ποια πιστεύετε ότι θα είναι η έκβαση του αγώνα και ποιός ο πολυτιμότερος παίκτης;

@Μέλη @Βετεράνοι @Ψάρακας @ΨάρακαΣ @Admins

Νίκη μόνο νίκη.Ραιτ 20 πόντους και 7 ριμπάουντ 

Νίκη - και θα την ήθελα με το δικό μας τρόπο, αυτόν που, κατά τα φαινόμενα, μόνο εμείς Ξέρουμε. Καιρός να πάρει ο Πήτερς το όπλο του και να ξυπνήσει κι ο Ισαϊας. Εγώ όμως θα 'θελα να τους κλείσει το σπίτι ο Μωυσής με 17+ πόντους στο 4ο δεκάλεπτο. 

• Μου αρέσει 2

Γκος 16 π 6. Ασ. Έχει ανέβει η απόδοση του τελευταία και θεωρώ πολύ κομβικό τώρα προς το τέλος 

• Μου αρέσει 1

Κααναν 18 πον. 2 ασ. 3 κλ.

M.V.P. του αγώνα

Νίκη της ομάδας μας,όχι εύκολα!Ώρα ο Κάαν να ξεμπλοκαρει με 25 πόντους με 6 τρίποντα!!!

Μωυσής 15 πόντους 3 κοψίματα και τα μυαλά στα κάγκελα 

νικη με 3 ποντους ετσι για να πονεσει λιγο παραπανω κ μετα τα γατακια της μπαρτσελονα να τα περασουμε ενα σκουπισμα η ας τους αφησουμε να παρουν μια νικη να παει 1-3 η σειρα! λογικα καποιος ψηλος απο τους 2 θα κανει παρτυ αλλα θα προτιμησω τον αγαπημενο μου μωυση με 16 ποντους!

Tελευταιο ματς , παμε να παρουμε τη νικη να παιξουμε με Μπαρτσελονα με mvp Piters κ αναμνηστικη φωτο με Μπαρτζωκα αγκαλια!

Θα παώ με Cannan 18 points -4/5 3p

Περιέργο παιχνίδι απο πολλές απόψεις

• Μου αρέσει 1

Επισκέπτης (μη εγγεγραμένος)
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Create New...

Την προσοχή σου για λίγα δευτερόλεπτα!

Καλώς ήρθες στο Redball.gr - Διάβασε περισσότερα: Κανόνες + Πολιτική Απορρήτου + Όροι Χρήσης Το Forum μας ενεργοποιεί cookies στην συσκευή σου ώστε να μπορεί να λειτουργήσει καλύτερα. Έχεις τη δυνατότητα αν το επιθυμείς να τσεκάρεις τις επιλογές των cookies, αλλιώς θα υποθέσουμε πως είσαι σύμφωνος να συνεχίσουμε.