Μετάβαση στο περιεχόμενο

Θα πάρεις διαρκείας την σεζόν 2024-2025;

lancelot

Σεζόν 2023-2024 | Ψηφοφορίες  

15 μέλη ψήφισαν

1. 1. Θα πάρεις διαρκείας την σεζόν 2024-2025;

• Ναι, θα ανανεώσω
    • Ναι, θα πάρω (νέος κάτοχος)
    • Απλά όχι
    • Θα δούμε, περιμένω τις μεταγραφές, εξελίξεις με το γήπεδο, στελέχωση
    • Πήρα / έχω διαρκείας στην μπάλα και δεν μου βγαίνει φέτος
  2. 2. Πιστεύεις θα είναι ίδια τιμή με φέτος;

• Ναι φυσικά
    • Όχι αλλά δεν με πειράζει, φυσιολογικό είναι
    • Όχι αλλά θα με ενοχλήσει πολύ
  3. 3. Αν όντως γίνει αύξηση τι θεωρείς λογικό ποσοστό;

• Γιατί να γίνει αύξηση με τέτοιο γήπεδο; Μείωση πρέπει να γίνει!
    • Ένα 10% και πολύ είναι
    • 20%
      0
    • 30%
    • 40%!
      0
  4. 4. Θα πάρεις Euroleague TV ή έχεις Nova?

• Έχω ήδη Euroleague TV και θα ανανεώσω (ή έχω ήδη ενεργή συνδρομή για του χρόνου)
    • Έχω ήδη Nova και θα ανανεώσω (ή έχω ήδη ενεργή συνδρομή για του χρόνου)
    • Θα πάρω Euroleague TV (νέος συνδρομητής)
    • Θα πάρω Nova (νέος συνδρομητής)

Recommended Posts

• Πρόεδρος

Καλοκαιράκι, μεταγραφές και .... ψηφοφορίες. Θα θέλαμε και με ένα σχόλιο την άποψη σας για τα ερωτήματα που παραθέτουμε!

• Πρόεδρος

@Μέλη@Βετεράνοι@AdminsΘα πάρεις διαρκείας την σεζόν 2024-2025

1,2,3 Διαρκείας από όταν έφυγα από Αθήνα σταμάτησα να παίρνω, γιατί λόγω παιδιών δουλειάς κτλ δεν έχω χρόνο να ανεβοκατεβαίνω, ούτε συμφέρει να πληρώσω διαρκείας για 3-4 ματς που ίσως ανέβω στη σεζόν. Όσο για αύξηση αν είχα χρόνια θα με ενοχλούσε μια αύξηση, καθώς οι εγκαταστάσεις του γηπέδου δεν είναι για αύξηση ούτε η ομάδα που παρουσιάστηκε φέτος φυσικά....

4 Με Euroleague tv έχω βρει την υγειά μου, καθώς και λίγα πληρώνω και το έχω σε 2-3 συσκευές και φυσικά έχει ηρεμήσει το κεφάλι μου από τους Καρύδες και λοιπούς πρηξαρχιδες που μεταδίδουν...

• Μου αρέσει 1

Εννοείται ότι θα πάρω όπως τα τελευταία 20 χρόνια... αλλά η τσέπη θα πονέσει ακόμη περισσότερο αν ισχύει για 30%αυξηση.Πριν δύο χρόνια είχα στείλει μήνυμα στον Μπαφε νομίζω είχε αύξηση πάλι 120 ευρώ βρήκε την δικαιολογία ότι ήταν περισσότεροι αγώνες σε Ελλάδα κ Ευρώπη.Περυσι ήταν 80 ευρώ αύξηση.. φέτος θα είναι 150 ευρώ αύξηση.Ποσοι νομίζουν ότι θα μείνουν; Γιατί να δίνω 600-700 ευρώ για διάρκειας σε ένα τέτοιο γήπεδο;

Καλησπερα στην ομαδα , δεν θα παρω φετος διαρκειας παρα θα παω σε μεμονομενα παιχνιδια φετος. Ο λογος οτι πηρα στο ποδοσφαιρο διαρκειας ηδη κ με 2 παιδια δεν βγαινω οικονομικα  να εχω κ στα 2 αθληματα διαρκειας και δεν θα μπορω λογο υποχρεωσεων κ παιδιων να παω σε ολους τους αγωνες. Τωρα για την αυξηση δεν θεωρω οτι πρεπει να γινει αυξηση στην ηδη ακριβη τιμη οπως κ στο ποδοσφαιρο με τοσα εσοδα φετος δεν δικαιολογειτε η αυξηση οπως κ η ενισχυση που ζητηθηκε για αγορα εισιτηριου τελικου κονφερανς. Μια ιδεα που πολλοι θα επιλεξουν αλλα θα μενει αδειο στο ελληνικο πρωταθλημα ειναι να βγαλει ευρωπαικα διαρκειας σε πιο φυσιολογικη τιμη. Τωρα στην 4η ερωτηση επρεπε να βαλετε κ την επιλογη τπτ απο τα δυο διοτι εγω εχω κοσμοτε τιβι οποτε δεν εχω σκοπο να βαλω νοβα και το euroleague pass παροτι ειναι καλο δεν θα με ενδιεφερε να το αγορασω διοτι εχω την δυνατοτητα να βλεπω τους αγωνες. Καλη συνεχεια κ καλες βουτιες!

• Μου αρέσει 2

Θα συνεχίσω να παίρνω διαρκείας όσο μπορώ να πηγαίνω στους αγώνες.

Το γήπεδο μπορεί να μην αξίζει αλλά δεν πάω γι αυτό. Πάω για την ομάδα, την παρέα και για την προσωπική μου ευχαρίστηση.

Όσον αφορά την αύξηση εννοείται πως δεν πρέπει να κάνουν ούτε € αλλά αυτοί έχουν το μαχαίρι, αυτοί και το καρπούζι.

Από εκεί και πέρα έχω nova και τα εκτός θα τα βλέπω εκεί.

καλημέρα σε όλη την παρέα, έχω πάρει ήδη διαρκείας στο ποδόσφαιρο  και  λόγω αυξημένων αναγκών της κόρης μου είναι δύσκολο να πάρω και στο μπάσκετ, αν και θα το ήθελα πάρα πολύ. Μεμονωμένα να έρθω σε παιχνίδια με εισιτήριο γιατί ακολουθώ την ομάδα σε όλα τα αθλήματα όσο μπορώ. Ελπίζω να διορθώσουν τα μηχανήματα με τα aircondition γιατί βρέθηκα στους τελικούς και ήταν απαράδεκτο να έχει τόση ζέστη. Για την αύξηση που ακούγεται και στο μπάσκετ τη θεωρώ απαράδεκτη όπως και στο ποδόσφαιρο γιατί θα έπρεπε να ενστερνίζονται οι πρόεδροι την κατάσταση που βιώνουμε  οικονομικά. Θα περίμενα να έχουν περισσότερη κατανόηση, αντί αυτού όμως παίζου με την ταυλα μας και δεν υπολογίζουν τίποτα. Τη να πω τα λάθη και τα πάθη  πληρώνονται και για εμάς ο ολυμπιακός είναι το κατι παραπάνω και από πάθος.......

Όχι δεν έχω την δυνατότητα λόγω οικογενειακών υποχρεώσεων  να πάρω διάρκειας αλλά θα παρακολουθώ από την nova μέχρι νεωτέρας γιατί δεν παλεύονται οι δημοσιογράφοι της.Να μην υπάρξουν αυξήσεις στις τιμές ή να έστω να συγκρατηθούν σε πολύ μικρή αύξηση.Ο κόσμος του Ολυμπιακού στηρίζει την ομάδα αλλά με τις συγκεκριμένες εγκαταστάσεις δεν θα πληρώσει το μάρμαρο ο κόσμος του Ολυμπιακού.Αλλοι θα πρέπει να κινητοποιηθούν ώστε να έχουμε ουσιαστική έδρα.

Έχουμε διαρκείας σε γνωστό στέκι των Αγίων Αναργύρων και πηγαίνουμε ΣΕΦ όποτε μπορούμε... αλλά δεν είναι και θελκτικό μπασκετικό γήπεδο και πολύ αμφιβάλω ότι δεν θα είναι ούτε μετά την ανακαίνιση αν παραχωρηθεί στην ΚΑΕ

Διαρκείας προφανώς δεν έχω, λόγω πόστου, αλλά αν είχα θα ανανέωνα σίγουρα! Φέτος πάμε για μεγάλες κινήσεις και αξίζει η ομάδα τη στήριξη μας.
Είναι κρίμα να αφήνουμε ένα τμήμα επειδή απλά δεν είχαμε μια απόλυτα πετυχημένη σεζόν, ειδικά χωρίς το μπάτζετ που έχουν οι άλλες ομάδες. Προτεραιότητα είναι να πάρουμε το γήπεδο και να χτίσουμε πάνω σε αυτό, κάτι που έκανε πετυχημένα και η ΕΟΚ με 2-3 κινήσεις.

• 2 weeks later...

Αν δεν υπάρξει λύση, που θα ανακοινωθεί άμεσα μετά το προολυμπιακό, για κλιματισμό και εξαερισμό δεν θα ανανεώσω. Αυτό είναι το πιο σημαντικό για μένα και όχι οι μεταγραφές, που σήμερα που γράφω πάνε και μια χαρά

• Create New...