Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πού θα γίνει τελικά το φετινό Final 4??? #F4glory

Nico7

Recommended Posts

• Admins
WWW.GAZZETTA.GR

Ο δήμαρχος της Λιουμπλιάνα, Ζόραν Γιάνκοβιτς εξήγησε πως η πρωτεύουσα της Σλοβενίας θέλει να διοργανώσει το Final 4 της EuroLeague. Είτε το φετινό, είτε να αναλάβει τη διοργάνωση τα επόμενα χρόνια.

Θυμίζω ότι πρόσφατα διαβάσαμε δημοσιεύματα που ανέφεραν ότι επικρατέστερη πόλη μετακόμισης είναι το Βελιγράδι :in-love-icon:

Εσείς ποιά πόλη θα επιθυμούσατε?:darts:

:olympiakosbc:

:gangs-icon: nico7

• Admins

Βελιγράδι για πολλούς λόγους

• Μου αρέσει 1

• Admins

Βερολίνο γιατί έχω κλείσει αεροπορικά και διαμονή από Οκτώβριο-ναι τόσο πίστευα εξ αρχής 😛

• Μου αρέσει 1
  • Το λάτρεψα! 1

Δεν το κάνουμε στην Πάτρα να μας έρθει κουτί ... (το αστείο της ημέρας)...

• Χαχαχαχα 1

• Admins

Στο Βερολίνο θα γίνει γιατί εδώ μένω εγώ 😍

• Μου αρέσει 2
  • Χαχαχαχα 1
  • Έκπληκτος! 1

Πέφτει κομματάκι μακριά το Βερολίνο ρε φίλε και δεν μπαίνω σε αεροπλάνο :)

@Geo Poulidis  ε ναι ρε φιλε για να ερθω και εγω !!!!! Τελικα δεν υπαρχει ακομα τελικη αποφαση στο που θα γινει??

• Μου αρέσει 1

• Admins

Ακόμα δεν υπάρχει τελική απόφαση βέβαια και για την ώρα η έδρα του Φ4 παραμένει το Βερολίνο. Τα κρούσματα εδώ εχουν μειωθεί σημαντικά (πριν ένα μήνα  είχαμε περίπου 13 χιλιάδες την ημέρα-μόνο Μπερλιν, ενώ τώρα έχουν πέσει στις 5-6 χιλιάδες) και από τη διοίκηση της Αλμπα μαθαίνω ότι η έδρα δεν θα αλλάξει. Όμως η Αλμπα δεν έχει σχέση με την τελική απόφαση αφού ούτε το γήπεδο είναι δικό της αλλά ούυτε και είναι διοργανώτρια αρχή. Ίδωμεν

• Μου αρέσει 2

@Geo Poulidis εντάξει τότε !!! Ετοίμασου !!!!! Με το που ανακοινωθει κλεινω εισιτηρια !!!!!!  

• Admins
WWW.SPORT24.GR

Όλοι για Βελιγράδι. Και οι ρωσικές ομάδες που θα παίξουν ως γηπεδούχες στη σερβική πρωτεύουσα και το Final Four της EuroLeague, που μετακομίζει οριστικά από το Βερολίνο στην Stark Arena και μάλιστα μια εβδομάδα νωρίτερα (20-22 Μαΐου). Το SPORT24 έχει το ρεπορτάζ.

Habemus Papam!!!

Tο "σήριαλ" τελειώνει και η Stark Arena θα φιλοξενήσει ξανά το #F4Glory ύστερα από το 2018

:Basketball-ball:

• Μου αρέσει 1

:gangs-icon: nico7

• Admins

Δεν καταλαβαίνω το λόγο μετάθεσης του Φ4. Αυτή τη στιγμή τα κρούσματα στο Βερολίνο είναι περίπου 2000 την ημέρα (πληθυσμός 4 εκ) και τα παλέ είναι ανοιχτα στο 50%. Μέχρι το τέλος Μαϊου θα είμαστε 100% σίγουρα. Ο κόβιντ δεν έχει σχέση με την απόφαση αυτή, αν ισχύει. Πάντως μέχρι χτες το Βελιγράδι θα φιλοξενούσε τις ρωσικές ομάδες, τώρα παίζει να μην υπάρχουν καν ρωσικές ομάδες. Όσο δεν υπάρχει επίσημη ανακοίνωση από τη διοργανώτρια αρχή, το Φ4 θα γίνει Βερολίνο.  

• Create New...

Την προσοχή σου για λίγα δευτερόλεπτα!

Καλώς ήρθες στο Redball.gr - Διάβασε περισσότερα: Κανόνες + Πολιτική Απορρήτου + Όροι Χρήσης Το Forum μας ενεργοποιεί cookies στην συσκευή σου ώστε να μπορεί να λειτουργήσει καλύτερα. Έχεις τη δυνατότητα αν το επιθυμείς να τσεκάρεις τις επιλογές των cookies, αλλιώς θα υποθέσουμε πως είσαι σύμφωνος να συνεχίσουμε.