Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εισιτήρια για Βελιγράδι F4

Recommended Posts

• Admins

Το σίγουρο είναι ότι μέχρι το δεύτερο τριτο παιχνίδι των play offs τα φθηνότερα (αυτά των 272 €) θα έχουν εξαντληθεί ή θα έχουν μείνει λίγες καλές θέσεις. Τα επόμενα είναι καπου 100€ ακριβότερα και κόστος μετακίνησης δε το λες και φθηνό γι αυτό το λέω, ίσως κάποιοι να πιστευετε ότι αξίζει το ρίσκο να πληρώσετε λιγότερα αν μπορείτε τα να εξαργυρώσετε σε περίπτωση που ο Θρύλος δεν περάσει. Υπάρχει ειδικό pool που μπορεί να δώσει κάποιος τα εισιτήρια με λεπτομέρειες στο σύνδεσμο του f4tickets.

Επίσης έλαβα αυτό σήμερα:

IMG_20220420_120922.jpg

Που επιβεβαιώνει ότι τα εισητηρια δεν είναι ονομαστικά σε περίπτωση που κάποιος ανησυχεί ότι δε θα μπορεί να τα δώσει και ότι θα του μείνουν στο χέρι.

Σκεφτείτε το. Καλή μας επιτυχία σήμερα!

• Μου αρέσει 1
  • Το λάτρεψα! 1

• Απαντήσεις 37
  • Ξεκίνησε
  • Τελευταία απάντηση

Κορυφαίοι αρθογράφοι σε αυτή την ανάρτηση

Κορυφαίοι αρθογράφοι σε αυτή την ανάρτηση

Εικόνες μέσα στην ανάρτηση

Η αλήθεια είναι ότι θα ήθελα να πάω σαν τρελός,ωστόσο τα οικονομικά μου δε μου το επιτρέπουν.

Σκέφτομαι φουλ σοβαρά να πάρω εισητηρια. Το εχω ψάξει μέσω viagogo όπου έχουν ξεμείνει σε κατι γωνιές. Αλλα αυτο που σκέφτομαι ειναι πχ πως θα ξερω ότι δεν θα πάρω εισητηρια και δεν θα βρεθώ μέσα στους οπαδούς πχ της ΕΦΕΣ;;; 

• Admins
2 ώρες πριν, StamosK said:

Σκέφτομαι φουλ σοβαρά να πάρω εισητηρια. Το εχω ψάξει μέσω viagogo όπου έχουν ξεμείνει σε κατι γωνιές. Αλλα αυτο που σκέφτομαι ειναι πχ πως θα ξερω ότι δεν θα πάρω εισητηρια και δεν θα βρεθώ μέσα στους οπαδούς πχ της ΕΦΕΣ;;; 

Αυτό ας πούμε είναι ένα καλό ερώτημα αλλά επίσης υπάρχει η σκέψη ότι αποκλείεται να είσαι στατιστικά ο μόνος γαύρος στο τμήμα. Δηλαδή ποιοι άλλοι θα πάνε σε τόσους αριθμούς; Ίσως μόνο η Μακάμπι και αυτό αν περάσει. Πάντως οτι και να ναι είναι ένα ματς, ασφάλεια θα υπάρχει και δεν θα μαστε με τα ορκ της 13 οπότε θεωρώ δε θα υπάρχει θέμα. Μια χαρά θα φωνάζουμε και θα πανηγυρίζουμε.

• 2 weeks later...

Πρόεδρε (@lancelot), περιμένουμε ενημέρωση εντός της ημέρας για τα εισιτήρια του final4.

😈😈😈😈😈😈😈

Ερχόμαστε λέμεεεε....!!!!!

Μόλις έκλεισα τα εισιτήρια των αγώνων! Θα γίνει κάποια οργανωμένη εκδρομή όπως αρχικά είχε αναφερθεί εδώ ή να κλείσω με κάποιο τουριστικό πρακτορείο;

Τροποποιήθηκε > από Komninos7

• Πρόεδρος

Καλησπέρα, έχουν μπει κάποιες εκδρομές εδώ: 

Αυτή που βγαίνει 610 όλα μαζί είναι για μένα η καλύτερη. Αν έκλεισες τα εισιτήρια, θα σου βγει στα 345 για 5 μέρες, τα θεωρώ πολύ καλή τιμή.

Προσωπικά παίδες δεν θα οργανώσω κάτι, υπάρχει κάτι που με εμπόδισε να πάρω και διαρκείας φέτος και εντέλει δεν θα με αφήσει να έρθω ούτε Βελιγράδι, υπάρχουν κάποια πράγματα πιο σημαντικά που δεν μπορώ να τα κάνω πέρα (έχει σχέση με την πανδημία). Εύχομαι να περάσετε καλά, ζηλεύω ήδη όσους πάνε

ΥΓ

Επόμενες μέρες θα δούμε και με ΚΑΕ τι μπορεί να γίνει, αν και φοβάμαι πως θα πουν πως θα πάρουν εισιτήρια τα ακριβά διαρκείας πρώτα 

• Μου αρέσει 2

Έχουμε κλείσει εισιτήρια μετά το 1-0, την πιστεύαμε την ομάδα, θα πάμε δυνατή 8αδα οδικώς, έχουμε κλείσει και mini bus και διαμονή...είμαστε πανέτοιμοι να το σηκώσουμεεεε πάμε θρυλαραααα

• Create New...