Μετάβαση στο περιεχόμενο

Διαύγεια από Νίκο Ζέρβα (live σήμερα στον Sport-fm.gr)

Recommended Posts

• Admins

D5BBCDA3-FE74-44E9-91F3-A3FA072B0F52.thumb.jpeg.4c410c0efbfa115d55249299178aa2a6.jpeg

WWW.SPORT-FM.GR

Ο Νίκος Ζέρβας τόνισε μέσω του bwinΣΠΟΡ FM ότι, με το μπάσκετ που παίζει ο Ολυμπιακός, δεν υπάρχει λόγος να προβληματίζεται για τον...

• Μου αρέσει 3

Συγνωμη δλδ..για ποιο λόγο να φοβηθούμε εμείς?? Αυτά μου τα λένε μόνο δημοσιογράφοι φίλοι του ζελα..οτι η εφες μας διάλεξε γιατί τη Μιλάνο θα τη σπρώξουν οι διαιτητές...γελοία πράγματα.... όποιος θέλει ας κοπιάζει να έρθει στο κατάμεστο ΣΕΦ

• Σε ευχαριστώ 1

• Admins
14 ώρες πριν, ΤΡΑΝΟΥΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ said:

Συγνωμη δλδ..για ποιο λόγο να φοβηθούμε εμείς?? Αυτά μου τα λένε μόνο δημοσιογράφοι φίλοι του ζελα..οτι η εφες μας διάλεξε γιατί τη Μιλάνο θα τη σπρώξουν οι διαιτητές...γελοία πράγματα.... όποιος θέλει ας κοπιάζει να έρθει στο κατάμεστο ΣΕΦ

Πολύς κόσμος (και εδώ μέσα) θεωρεί ότι η Εφες είναι ανυπέρβλητο εμπόδιο. Δεν υπάρχουν εύκολα πλέι οφ για κανέναν, όμως είναι γεγονός ότι η Εφες μας τρέμει και όχι το ανάποδο 

• Μου αρέσει 3

• Create New...

Την προσοχή σου για λίγα δευτερόλεπτα!

Καλώς ήρθες στο Redball.gr - Διάβασε περισσότερα: Κανόνες + Πολιτική Απορρήτου + Όροι Χρήσης Το Forum μας ενεργοποιεί cookies στην συσκευή σου ώστε να μπορεί να λειτουργήσει καλύτερα. Έχεις τη δυνατότητα αν το επιθυμείς να τσεκάρεις τις επιλογές των cookies, αλλιώς θα υποθέσουμε πως είσαι σύμφωνος να συνεχίσουμε.