Μετάβαση στο περιεχόμενο

[Euroleague RS33] vs Barcelona (21:00) - Θα νικήσουμε;

[Euroleague] - Ψηφοφορίες  

24 μέλη ψήφισαν

1. 1. [Euroleague] vs Barcelona (01/04, 21:00) - Θα νικήσουμε; Απαραίτητα σχόλια

• Ναί
    • Όχι για το γούρι
    • Όχι

This poll is closed to new votes

Recommended Posts

• Admins
9 ώρες πριν, Geo Poulidis said:

Μιροτιτς 26π. 

αυτόματη επιβολή ποινής και πρώτο unsportsmanlike σφύριγμα, που διάλεξες παίκτη της αντίπαλης ομάδας!!

Ο Σάσα θα τον κάνει στιφάδο με κρεμμυδάκια (έχει και φάτσα λαγού, μια χαρά). 4/7 τρίποντα

• Μου αρέσει 1
  • Χαχαχαχα 1

:gangs-icon: nico7

• Απαντήσεις 29
  • Ξεκίνησε
  • Τελευταία απάντηση

Κορυφαίοι αρθογράφοι σε αυτή την ανάρτηση

@Nico7 και 2 τεχνικές ποινές για να στρώσει. Θα τον λιώσει και ο Ζαν 

• Πρόεδρος
10 ώρες πριν, lefterisalex said:

ΝτέρσεΙ 38 πόντους

Νέος παίκτης; 😎

• Χαχαχαχα 1

Acy 18 πόντους [emoji459][emoji459][emoji459][emoji459]

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

• Μου αρέσει 1

• Admins
16 ώρες πριν, Nico7 said:

αυτόματη επιβολή ποινής και πρώτο unsportsmanlike σφύριγμα, που διάλεξες παίκτη της αντίπαλης ομάδας!!

Ο Σάσα θα τον κάνει στιφάδο με κρεμμυδάκια (έχει και φάτσα λαγού, μια χαρά). 4/7 τρίποντα

Εχω προβλέψει ήττα, γι'αυτό. Ρεαλισμός. Και βέβαια θέλω να κερδίσουμε αλλά εδώ μιλάμε για απουσίες παιχτών κλειδιά ενώ η Μπάρτσα κατεβαίνει πλήρης

• Admins

Φαλ 18 ποντοι, 10 ριμπαουντ, 2 πακετα μυξομαντηλα, 3 πακετα καραμελες χολς, 3 ρολα κωλοχαρτο

• Χαχαχαχα 2

Το παιχνίδι αποκτάει άλλο χρώμα έπειτα από τα αποψινά αποτελέσματα, τυχεροί όσοι θα είστε μέσα, θα χρειαστούμε "νέους ήρωες", Λαρεντζάκη μ΄ακούς, χρωστάς... 

Παπανικολάου 3/5  τρίποντα
Χασάν Μάρτιν 12 πόντους 5 ριμπάουντ
Ζαν Σαρλ 8 πόντους
Λαρεντζάκης 2/5 τρίποντα

• Admins

Ευτυχώς που ο Σακίλ ήταν αμφίβολο αν θα παίξει αλλιώς ποιός ξέρει τι άλλο θα κανε.
Με 20 πόντους συνεισφορά και 21 στη βαθμολογία PIR έστειλε εμάς κουβά και την Μπάρτσα για βρούβες. Για ένα ακόμα βράδυ εξαιρετικός, με στοχευμένες επιλογές όταν η μπάλα 'έκαιγε', βόηθησε να κλείσει με νίκη η regular season σε ένα κάστρο που έπεσε μόλις μία φορά φέτος.

Το επόμενο poll έχει ανέβει, μπορεί ο καθένας να ψηφίσει. Λίγες μέρες έχουν μείνει μέχρι την κλήρωση της φανέλας οπότε είναι από τις τελευταίες ευκαιρίες για ένα σημαντικό boost πόντων για το νικητή. :olympiakosbc:

Ευτυχώς που ο Σακίλ ήταν αμφίβολο αν θα παίξει αλλιώς ποιός ξέρει τι άλλο θα κανε.
Με 20 πόντους συνεισφορά και 21 στη βαθμολογία PIR έστειλε εμάς κουβά και την Μπάρτσα για βρούβες. Για ένα ακόμα βράδυ εξαιρετικός, με στοχευμένες επιλογές όταν η μπάλα 'έκαιγε', βόηθησε να κλείσει με νίκη η regular season σε ένα κάστρο που έπεσε μόλις μία φορά φέτος.
Το επόμενο poll έχει ανέβει, μπορεί ο καθένας να ψηφίσει. Λίγες μέρες έχουν μείνει μέχρι την κλήρωση της φανέλας οπότε είναι από τις τελευταίες ευκαιρίες για ένα σημαντικό boost πόντων για το νικητή. :olympiakosbc:
Ο acy δεν ήταν MVP ?δεν έπαιξε;πως έγινε αυτό γιατί;

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

• Χαχαχαχα 1

• Create New...