Μετάβαση στο περιεχόμενο

[Euroleague Playoffs Gm 3] @ Monaco - Θα νικήσουμε;

[Euroleague] - Ψηφοφορίες  

26 μέλη ψήφισαν

1. 1. [Euroleague] @ Monaco (27/04, 22:00) - Θα νικήσουμε; Απαραίτητα σχόλια

• Ναί
    • Όχι για το γούρι
    • Όχι

This poll is closed to new votes

Recommended Posts

Πολυ καλη η Μονακο αλλα δε μπορω να δεχτω οτι θα αποκλεισει τον φετινο Ολυμπιακο και μαλιστα με το πλεονεκτημα δικο μας!Δε θελω να πω για δυο νικες στη Γαλλια και με πουνε καποιοι υπεραισιοδοξο αλλα πιστευω την Τεταρτη θα γινει η μια απαραιτητη και βλεπουμε μετα!Αυτη η ομαδα οποτε χρειαστηκε αντεδρασε φετος και το ιδιο θα κανει και τωρα!Περιμενω  απο τον Σασα 21 ποντους!

• Μου αρέσει 1

• Απαντήσεις 34
  • Ξεκίνησε
  • Τελευταία απάντηση

Κορυφαίοι αρθογράφοι σε αυτή την ανάρτηση

Κορυφαίοι αρθογράφοι σε αυτή την ανάρτηση

• Admins
11 ώρες πριν, Panoskara said:

Τα μεγάλα ματς είναι για τους μεγάλους παίκτες. Σλούκας 23 πόντους.

@Panoskara Τελικά 'Όχι' ψηφίζεις για το γούρι? :) 

• Μου αρέσει 2

• Admins

Από την ηρεμία του Μπαρτζώκα και των παιδιών στις δηλώσεις θεωρώ ότι θα παίξουμε όπως πρέπει. Αν το κάνουμε θα τους αγχώσουμε και θα νικήσουμε. Προβλέπω μεστή εμφάνιση Σάσα 19 π

• Μου αρέσει 1

1 λεπτό πριν, Nick said:

@Panoskara Τελικά 'Όχι' ψηφίζεις για το γούρι? :) 

Ε προφανώς... Έπιασε δύο φορές στο Μιλάνο και στην Ούνιξ και από τότε στα κρίσιμα το χρησιμοποιώ !!! 😅😅😅

• Μου αρέσει 2

• Admins
13 ώρες πριν, StamosK said:

Δεν θα κερδίσουμε. Την Παρασκευή θα γίνει το 2-2 και μετα τα λέμε στο ΣΕΦ… 

παντως εξ ημων θα διακριθεί ο κροκόδειλος με double double. Καλή ανάσταση σε εμάς και την ομάδα μας. 

Ποιος είναι κροκόδειλος 😂😂😂

• Μου αρέσει 1

• Admins
3 λεπτά πριν, Geo Poulidis said:

Ποιος είναι κροκόδειλος 😂😂😂

Ο Φαλ ρε. Ο Πρίντεζης του το βγαλε :D

• Admins

Είμαι βέβαιος ότι αυτή η ομάδα που μας τρέλανε φετος θα κάνει μια τουλάχιστον νίκη και η σειρά θα γυρίσει στο ΣΕΦ. Δεν υπήρχε έτσι κι αλλιώς κανεις ευκολος αντίπαλος στα πλέι οφ, όπως τελικά αποδεικνύεται. Νικη για μένα την Τετάρτη με κομβικό το Σλούκα (18π.)

Σλούκας 18π 9 ας

Εγώ είμαι πολύ αισιόδοξος,θα δούμε αμυναρα την Τετάρτη και θα πάθουμε πλάκα από την εμφάνιση,ο Θρύλος θα ξαναποκτήσει κεφάλι στη σειρά και όλα θα είναι πιο εύκολα μετά.Περιμενω παιδιά με εμπειρία να βγουν μπροστά,Σλούκας,Πρίντεζης και Παπ πρέπει να δείξουν τον δρόμο στους άλλους.Δεν θα πάει ψηλά το σκορ,θα είναι σκυλοκαβγας και θα το πάρει αυτός που το θέλει περισσότερο,δηλ ο Ολυμπιακός μας.

• Admins

θα καθαρισει ο Λαρι, 15 ποντοι με 5/7 τριποντα

• Χαχαχαχα 1

Δεν έχω ψηφίσει ήττα ποτέ... ούτε και τώρα... Νομίζω ότι το κομβικό ματς είναι το αυριανό...με ήττα οι πιθανότητες θα πέσουν πολύ για διάφορους λόγους... Ήρθε η ώρα του Σάσα... Βάλτα από παντού αγόρι μου 25 πόντους...

Dorsey 16π... θα χτυπήσει εκεί που δεν τον περιμένει κανείς...

ήρθε η ώρα ο Βεζενκοφ να μπει στα playoffs 

22ποντους 

Κομβικό ματς μέχρι το επόμενο... βάση παράδοσης δεν έχουμε κερδίσει ποτέ  στο τρίτο παιχνίδι σε σειρά playoff αυτό ήρθε η η ώρα να σπάσει....και θα πάω με τον Dorsey 18+ ο οποίος ήρθε η ώρα να βγεί μπροστά κ τα εκτός έδρας παιχνίδια του ταιριάζουν....ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

• Create New...