Μετάβαση στο περιεχόμενο

Για ποιά από τις μεταγραφές μας είσαι ενθουσιασμένος;

Για ποιά από τις μεταγραφές μας είσαι ενθουσιασμένος;  

30 μέλη ψήφισαν

1. 1. Για ποιά από τις μεταγραφές μας είσαι ενθουσιασμένος;

• Joel Bolomboy (PF)
    • Isaiah Canaan (PG)
    • Alec Peters (PF)
    • Tarik Black (C)
    • George Papas (SG)

Recommended Posts

Ο μπολομποι θεωρω θα δειξει πολλα περισσοτερα απο οτι στην τσσκα

• Απαντήσεις 18
  • Ξεκίνησε
  • Τελευταία απάντηση

Κορυφαίοι αρθογράφοι σε αυτή την ανάρτηση

Δημοφιλείς μέρες

Βασικά ενθουσιασμένος δεν είμαι με καμία μεταγραφή από αυτές που έγιναν. Ενθουσιασμένος θα ήμουν αν ερχόταν π.χ. ο Μιλου ή κάποιος ανάλογου βεληνεκούς. Πέρσυ αν ρωταγατε ήμουν ενθουσιασμένος με τη μεταγραφή του Walkup. Οι φετινοι είναι καλοί ρολιστες που ήρθαν να ταιριάξουν σε μια καλοστημένη και έτοιμη ομάδα. Περισσότερο ενθουσιάστηκα με την παραμονή του Σάσα. Τώρα νομίζω ότι ο Πίτερς θα προσφέρει κάτι παραπάνω από τους υπόλοιπους αλλά όχι με μεγάλη διαφορά γιατί και οι άλλοι είναι ταιριαστά κομμάτια στο παζλ. Εκτός και αν βγει ο Μπλακ και μιλήσουμε σε άλλη βάση για την frontline...

• Admins

Σίγουρα δε μπορώ να περιμένω για το ανακάτεμα της τράπουλας στο 4 και για τους συνδυασμούς στους ψηλούς. Εντυπωσιάστηκα απο τους περισσότερους καθώς δεν είχε ακουστεί κάτι και γιατί θεωρώ ότι είναι παίχτες που ταιριάζουν στη νοοτροπία του Μπαρτζώκα αλλά κυρίως με τον Κανααν που θυμόμουν να μας βάζει το ένα τρίποντο μετά το άλλο στο Καζάν. Αν αυτός ο παίχτης είναι συνεπής στο χέρι του θα καλύψει μεγάλο μέρος του σκοραρίσματος του Ντόρσεϊ . Μένει να φανεί η προσαρμογή του και ο αντίκτυπος της ηλικίας του.

Εύκολα διαλέγω Μπολομπόι. Είναι ο μόνος παίκτης που θεωρώ οτι θα ήταν πολύ δύσκολο να πάρουμε υπό άλλες συνθήκες. Επίσης θεωρώ οτι θα έχει το μεγαλύτερο impact συγκριτικά με τους υπόλοιπες μεταγραφές. 

ΥΓ: Για μεταγραφή Papas δε μπορώ να είμαι αντικειμενικός και το δηλώνω ευθέως. Βλέπω ακόμα εφιάλτες με τα κολλεγιόπαιδα που είχε φέρει κάποτε ο Ντούντα το 2011. Μόνο ως long term covid effect του κοουτς μπορώ να το καταλάβω... :D 

• Create New...